my sme omni

marketingová agentúra

Vaše nadštandardné požiadavky na agentúru sú náš základný balík.

Buďte nároční. Patrite k imagons.

img img
img img img

omnichannel

čo bolo včera predstavou

je dnes imagons

Povýšte svoj marketing na úplne iný level omni channel level.

Veríme, že funkčný marketing je dokonalou súhrou kreatívnej odvahy a presných dát.

Ako prví na Slovensku prinášame našim zákazníkom marketing, ktorý poskytuje maximálny komfort a jedinečný klientsky zážitok. Váš zákazník už nebude len poradovým číslom, ale priateľom, ktorý u vás s nadšením nakupuje.

Využívajte vo vašej stratégii OMNI channel marketing, ktorý bude neoddeliteľnou súčasťou vašej DNA.

Buďte odvážni. O všetko ostatné sa postaráme my.

img img
lines lines

typy klienta

img

Som prvýkrát

v agentúre

Pomôžeme vám zorientovať sa a preskúmame vaše možnosti.

Prvýkrát to býva trochu nesmelé. Ak len zvažujete prácu s reklamnou agentúrou, určite máte množstvo otázok. Zahoďte strach a príďte sa s nami porozprávať o vašich potrebách a predstavách. Sme profesionáli, ale v prvom rade sme ľudia s chápavým prístupom. S množstvom našich klientov sme si vďaka spolupráci vytvorili kamarátsky vzťah.

Posielame vám žiadosť o priateľstvo, potvrdíte ju?  

Chcem vedieť viac
img

V marketingu

nie som nováčik

Uchopí­me vašu značku a vytvorí­me jedinečnú marketingovú stratégiu.

Ak sa v marketingu už nejaký čas pohybujete, máte jasnejšie stanovené ciele spoločnosti. Príďte nám predstaviť vaše potreby a my pre vás radi pripravíme funkčné riešenia na základe analytických dát . Navrhneme jedinečnú kreatívnu myšlienku a vďaka profesionálnemu tímu marketérov projekt kompletne zrealizujeme. Staňte sa súčasťou svojho úspechu spolu s nami. 

Chcem vedieť viac
img

Potrebujem

kreatí­vnu myšlienku

Zanalyzujeme vaše dáta a vytvorí­me funkčnú marketingovú kreatí­vu.

Občas to chce len naozaj brilantný nápad, však? My to poznáme. Príďte sa do našej agentúry zoznámiť so šikovnými marketingovými hlavami a nakuknite do nášho kreatívneho sveta. Vašu kreatívu vytvárame out-of-any-box, ale zároveň na základe prísnej analýzy dát a pomocou vlastných postupov, pretože vieme, že funkčné nápady nevychádzajú “z brucha”. Ak hľadáte kreatívne kreatúry, ste na správnom mieste.  

Chcem vedieť viac
img

Potrebujem

realizáciu

Predstavte nám vašu kreatí­vu, my ju s nadšení­m zrealizujeme.

Máte skvelú kreatívu, ktorá si zaslúži perfektnú realizáciu? Žiadny problém. S nadšením si vypočujeme vaše nápady. Ak potrebujete doladiť či rozvinúť myšlienku, radi vám požičiame naše dlhoročné skúsenosti a pozrieme sa na váš nápad detailne, aj s nadhľadom. Ak budeme mať uchopenú kreatívu, s entuziazmom ju dotiahneme do úspešnej realizácie finálneho produktu. Nadchnite sa pre kreatívu a poďte s nami realizovať vaše predstavy.  

Chcem vedieť viac
img

Hľadám

komplexné riešenia

Staneme sa súčasťou vašej značky a zastrešíme pre vás kompletný servis.

Funkčná tímová práca prináša želané výsledky. Vy nám predstavíte filozofiu vašej spoločnosti a vaše ciele, kam sa chcete v budúcnosti posunúť. My na základe poskytnutých dát, vlastných analýz a dlhoročných skúseností zastrešíme komplexné marketingové služby. Spoluprácou s odborníkmi sa aj vaša značka môže stať číslom jeden pre vašich zákazníkov. Spolupracujte s nami a pripravte sa na raketový úspech.   

Chcem vedieť viac
lines blob lines
lines

benefity

img

Inovatívnosť

Inovatívnosť

Byť o krok vpred nám nestačí. Veríme, že inovácie a pokročilé možnosti sú dôležité pre našich klientov rovnako ako pre ich zákazníkov. Myslite s nami na budúcnosť a porazte konkurenciu ešte dnes.

img

Dáta

Dáta

Funkčné nápady musia vychádzať z relevantných dát. Preto sú naše riešenia založené na dôkladných analýzach. Vyhodnotenie kampaní poskytujeme v reportoch, ktoré zreteľne zobrazujú ich úspešnosť.  

img

Ľudskosť

Ľudskosť

Napriek tomu, že sme profesionáli vo svojom odbore, nezabúdame na najdôležitejšiu súčasť nás všetkých - zostať ľudskí. Sme chápaví a naša komunikácia sa vždy nesie v priateľských a otvorených rozhovoroch.

img

Servis

Servis

Rešpektujeme deadliny, dodržujeme budgety a flexibilne riešime vaše požiadavky. Dlhoročné skúsenosti nám jasne dokazujú, že férový prístup a 100% servis s nápaditými riešeniami sú to, čo naši klienti oceňujú. 

img

Stabilita

Stabilita

Vychutnajte si starostlivosť, ktorú vám naša spolupráca poskytuje. Sme vašim strategickým partnerom, ktorý vás vždy podrží. Stabilné fungovanie našej agentúry stojí na základnom pilieri, ktorým je úprimná láska k marketingu. 

lines
blob lines

služby

Identita image

Identita

Identita

Logo je tvár vašej spoločnosti. Reprezentuje vaše produkty, služby, ale aj hodnoty či poslanie, ktoré chcete komunikovať zákazníkom všade tam, kde ho uvidia.

Chcem vedieť viac
Správa sociálnych sietí­ image

Správa
sociálnych sietí­

Správa sociálnych sietí­

Profily na sociálnych sieťach ukazujú ľudskú tvár vášho podnikania. Okrem neustálej komunikácie so zákazníkmi a budovania brandu vašej spoločnosti nimi zvýšite aj vaše predaje. 

Chcem vedieť viac
Web image

Web

Web

Webstránka je virtuálna vizitka vašej spoločnosti, vďaka ktorej neustále komunikujete so svojimi zákazníkmi a budujete svoje postavenie na trhu. 

Chcem vedieť viac
lines blob lines
lines

Projekty

img

Lumigreen

Lumigreen

Spoločnosť Lumigreen, s.r.o. je prevádzkovateľom jedného z najväčších e-shopov s rastlinami na Slovensku a v ČR. 

Chcem vedieť viac
img

Zvoimpex

identita

Zvoimpex identita

Spoločnosť Zvoimpex je najväčším exportérom smrekovej guľatiny na Slovensku. Okrem iného sa firma zaoberá importom a exportom ďalších vybraných produktových skupín, ktoré predstavujú potraviny a nápoje, drevené polotovary a výrobky z dreva. 

Chcem vedieť viac
img

Wienerberger

kampaň

Wienerberger kampaň

Spoločnosť Wienerberger patrí k lídrom medzi dodávateľmi stavebných materiálov, pokiaľ ide o hrubú stavbu od základov až po strechu. Okrem iných vyrába a dodáva tehliarske produkty Porotherm a strešnú krytinu Tondach.

Chcem vedieť viac
img

Rebuz

Rebuz

Spoločnosť REBUZ je mladá realitná obchodná spoločnosť, ktorá poskytuje nadštandardné služby v oblasti sprostredkovania predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností. Klient sa na nás obrátil pri tvorbe korporátnej identity, ktorá bude túto činnosť zobrazovať a identifikovať jej predmet podnikania.

Chcem vedieť viac
img

Ministerstvo

financií

Ministerstvo financií

Tvorba grafických návrhov publikácií pre Ministerstvo financií - Občasník a Príručka SK PRES. Publikácie informujú o aktuálnych aktivitách predsedníckeho tria, o témach a prioritách jednotlivých výborov a pracovných skupín ako aj o zaujímavostiach o partneroch Slovenska v rámci tria Malte a Holandsku.

Chcem vedieť viac
lines
blob lines

blog

Lumigreen - srdcom záhradníci image

Lumigreen - srdcom záhradníci

Case study
 • 2.8. 2021
 • imagons
 • Doba čítania: 2 minút

Spoločnosť Lumigreen sa venuje online predaju živých rastlín, kvetov a stromov a rôznych záhradkárskych potrieb. A zároveň je naším dlhoročným spokojným klientom. Keďže spoločnosť Lumigreen predáva svoje produkty výhradne formou e-shopu, pomocou vhodne nastavenej marketingovej stratégie bolo naším cieľom prilákať nových...

Celý článok
Čo je to omnichannel marketing? image

Čo je to omnichannel marketing?

Revolúcia na poli marketingu alebo nutnosť?
 • 14.7. 2021
 • Juliána Odziomková
 • Doba čítania: 4 minút

Žijeme len jeden život a žijeme ho v online aj offline svetoch. A práve omnichannel marketing ich dokáže ideálne prepájať.    Ale čo to teda je ten omnichannel…?  Tento moderný marketingový prístup je založený na prepájaní a spolupráci rôznych komunikačných kanálov používaných na interakciu...

Celý článok
Strata pozornosti a iné nástrahy doby postreklamnej image

Strata pozornosti a iné nástrahy doby postreklamnej

Čas na zmeny marketingového myslenia
 • 9.7. 2021
 • Vladan Fejlek
 • Doba čítania: 4 minút

Ak by sme chceli marketingové snaženie opísať čo najmenším počtom slov, skončili by sme pri jedinom - pozornosť. Ak predávate produkt alebo službu v online alebo offline prostredí, potrebujete o tom dať vedieť, komunikovať svoje produkty. A na úspešnú komunikáciu budete potrebovať dve veci:  Ako prvé potrebujete...

Celý článok
Dosiahnite lepšie konverzie image

Dosiahnite lepšie konverzie

vďaka princípu sociálneho schválenia
 • 15.6. 2021
 • Doba čítania: 11 minút

Keď sa povie sme len ľudia, princíp sociálneho schválenia to berie absolútne vážne. Funguje na jednoduchom a rokmi overenom fakte, že sa ľudia podriaďujú normám a svoje správanie prispôsobujú tomu, ako sa rozhodujú ostatní. Nakoľko každý človek musí denne urobiť množstvo rozhodnutí, princíp sociálneho schválenia...

Celý článok
Ako vytvoriť chytľavý slogan image

Ako vytvoriť chytľavý slogan

pre svoju firmu?
 • 15.6. 2021
 • Doba čítania: 5 minút

Slogan môžeme definovať ako text, ktorým sa propaguje výrobok alebo služba. Niektoré sa rýmujú, iné nie, ale vo všeobecnosti platí, že má za úlohu upútavať pozornosť smerom k spoločnosti a jej produktom. Firmy majú slogany presne z toho istého dôvodu, z akého majú logá - kvôli reklame. Vyzdvihujú kvalitu produktu, odlišujú...

Celý článok
lines blob lines
lines